ULTRASONIK KOVUCULAR HAKKINDA

FALCON Elektronik Haşerat Kovucu kullanılan mekanlarda fare zehiri kullanmaya gerek yoktur. Yavru farelerin olduğu depo gibi yerlerde, dışarıyı bilmeyen yavrular ilk anda çıkışı bulamazlarsa daha sonra içerde malzeme altlarında en zayıf etkilenen yerler bularak yaşamaya çalışırlar. Bunları yapışkan kullanarak temizleyebilirsiniz. Dışarıdan fare girişi olmayacağı için, mekanınız sürekli temiz kalacaktır. Böcekler, çıkış yolu bulamayıp günlerce kıvranırlar. Hoş bir görüntü oluşturmazlar. Yuvalarını terk eden böcekleri ve karıncaları süpürerek bitirmek mümkün olmuyorsa, marketlerde satılan ucuz böcek spreyleriyle, kuytuları,köşeleri, duvar diplerini ve kapı eşiklerini ilaçlayarak biran önce kurtulabilirsiniz. FALCON Elektronik Haşerat Kovucu takılı olduğu sürece yuvalanıp çoğalamazlar.

Ürünümüzü fişe taktıktan sonraki ilk birkaç gün etrafta daha fazla haşerat görmeniz mümkündür. Bu süreye biz “dışarı kaçma” süresi deriz, bu süre zarfında duvarlarda yuvalanmış haşerat, yuvalarından dışarı kaçacaktır. Çoğu haşerat Haşerat kovucunun yarattığı rahatsız ortamdan uzaklaşacaktır. Fakat belirsiz bir süre daha etrafta haşerat görmeye devam edebilirsiniz. Elektronik haşerat kontrolünün etkisini göstermesi bir kaç gün, bazı uç şartlarda birkaç haftaya kadar sürebilir. Etki süresi şu faktörlere bağlıdır: -Haşeratın ne kadar ses dalgalarına maruz kalacağına, -Kaçabilecekleri yaşam alanlarında yerleşik diğer haşerat ile yapacakları mücadelenin güçlüğüne -Hava şartlarının haşeratın dışarı kaçmasına ne kadar müsaade edebildiğine, Ama tahmininizden kısa sure önce bu sorunlardan kurtulacaksınız.

Ürüne göre değişiyor, KÜÇÜK BİR RADYONUN SARFİYATI GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

Rahatlığınız için; elektronik haşerat kovucu, boşaltılacak, değiştirilecek tuzaklar, zehirli yemler v.b. gerektirmez.Etkinlik; elektronik haşerat kovucuların etkinliği kanıtlanmıştır. Hijyen; elektronik haşerat kovucunun kokusu, zehri, artığı, zararı yoktur.Doğa için güvenli; elektronik haşerat kovucular doğamızı zehirlemezler.

İnsanın duyamayacaĝı kadar (20 kHzden yuksek) yuksek frekanstaki ses dalgalarıdır. İnsan kulaĝı 15.000kHz ile 20.000kHz arası sonik olarak adlandırılan sesleri duyabilmektedir. 20.000 kHz üzeri sesler ultrasonik, 15.000 kHz altı sesler ise infrasonik olarak gruplandırılır. Ultrasonik ses teknolojisi oldukça yaygın olarak görüntüleme, temizleme gibi birçok amaçta endüstride sanayi tesislerinde ve Tıpta yaygın olarak hastalık teşhis ve tedavisinde kullanılmaktadır.

Rahatlığınız ve güvenliğiniz için; ultrasonik haşere kovucu, boşaltılacak, değiştirilecek tuzaklar, zehirli yemler v.b. gerektirmez. Etkinlik; ultrasonik haşere kovucuların etkinliği kanıtlanmıştır. Hijyen; ultrasonik haşere kovucunun kokusu, zehiri, artığı, zararı yoktur. Doğa için güvenli; ultrasonik haşere kovucular doğamızı zehirlemezler.

1-) Beğenmezseniz 15 gün içinde sorgusuz geri iade.

2-) Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiş ve kalibre edilmistir.

3-) Ultrasonik frekans aralığı 10 saniyede bir değiştiğinden cihaza karşı bağışıklık kesinklikle oluşmaz.

4-) 24 saat 7 gün aralıksız kullanabilirsiniz.

5-) Ekenomiktir ve enerji tüketimi bir radyo kadardır.

6-) 24 ay üretim hatalarına karşı garantilidir.

7-) Ultrasonik cihazların İnsan sağlığına kesinlikle bir zararı yoktur.

😎 Yüzlerce memnun müsterisi vardır.

9-) Tasarım ve üretimde kullanilan yüksek kalite malzemeler ürün performans garantisidir.

10-) Kullanmaya hazırdır.

11-) Gizli masraf yokrut. Fiyatlar adrese teslimdir.

Ultrasonik fare ve haşere kovucu cihazlarin insan saĝlıĝına bir zararı yoktur. Elektromanyetik cihazlardada aynı durum söz konusudur. Amerikan Ulusal araştırma konseyi “National Research Council” konuyla ilgili yaptıĝı incelemelerde elektromanyetik dalgaların insan saĝlıĝı üzerine zararlı bir etkisi olmadıĝını rapor etmiştir. Bu rapor son 20 yıl içerisinde yapılan 500 bilimsel araştırmaya dayanarak hazırlanmıştır. Elektromanyetik özellikli cihazlar Avrupa, Amerika, Japonya gibi ülkelerdede yaygın olarak satılmakta ve kullanılmaktadır. Ultrasonik frekans ve elektromanyetik teknoloji ile çalışan cihazlar bibirinden tamamen farklıdır.

Hayır yoktur. Highsonıc elektromanyetik Ultrasonik ses frekansları katı nesnelere işleyecek kadar enerji taşıyamazlar, insan cildine de işleyemezler, dolayısıyla insanlara herhangi bir olumsuz etkisi yoktur.

Haşerelerinde insanlar gibi iyi gelişmiş işitme sistemleri vardır. Yarasalar çok daha gelişmiş ve hassas işitme sistemlerine sahiptirler. Çekirgelerin, çayır çekirgelerinin ve ağustos böceklerinin ön bacaklarının açıklıklarında yüksek frekansda sesleri hisseden “tympanic” organlar vardır. Eşek arılarının, örümceklerin, arıların ultrasonik titreşimleri hisseden “chordontonal” yada “tympanic” uzuvları vardır. Pirelerin ve kenelerin herhangi bir işitme uzvu yoktur gibi görünmektedir ama highsonic titreşimler onların sinir sistemi üzerinde görünür bir baskı oluşturarak strese, rahatsızlığa ve hareketsizliğe yol açmaktadır. Köpeklerin ve kurtların kedi ailesinin üyeleri olarak yüksek frekans sesleri işitebildiği çok eskiden beri bilinmektedir. Tüm diğer vahşi hayvanlar yaşama içgüdülerinin bir parçası olarak mükemmel işitme sistemleri geliştirmişlerdir.

Ultrasonik haşere kovucuların çalışması şu mantığa dayanır, çoğu canlılar yaşamlarına devam edebilmek için işitme sistemlerine dayanırlar, yaşamları işitme sistemlerine bağlıdır. Araştırmalar şunu göstermişdir ki; eğer siz onların hayati kritik işitme frekansları dahilinde ses üretirseniz, onlar kendilerini çok rahatsız hissederler ve hayatları tehdit edilmiş diye algılarlar ve bulundukları alanı terketmeye zorlanırlar. Nasıl ki insanlar gürültülü ortamlardan uzaklaşırlarsa, haşerat ve böceklerde kendileri için gürültülü ortamdan uzaklaşırlar. Cihaz prize takıldıktan sonra, ultrasonik sesler oda içindeki sert yüzeylere çarptıkça tıpkı bir bilardo topu gibi hareket ederek tüm odaya yayılmaktatır. Ultrasonik ses basıncına maruz kalan, bu sese hassas canlılar rahatsız olmakta ve ortamı terk etmeye çalışmaktadırlar. TV, radyo vb. elektronik cihazları etkilemez. Parazite neden olmaz. Kimyasal zehirler içermez, çevre dostudur, insan sağlığına ve doğaya zarar vermez. Güvenle kullanabilirsiniz. Cihazın gözle görülür etkisi için gereken süre genelde 1-2 hafta olmakla birlikte; ortam şartlarına göre 4 haftaya kadar uzayabilmektedir. Ortam, fareden tamamen temizlendikten sonra ise dışarıdan yeni bir farenin gelmesi her zaman mümkündür. Ancak o bölgede cihazlar çalışıyor olacağından bu ataktan hemen vazgeçecektir. İlk defa bu gürültülü ortama gelen fare barınmak bir yana orada dolaşmayı dahi istemeyip ortamdan uzaklaşmaktadır.

Her hayvanın duyduĝu ses frekansı farklıdır. Genel kural büyük boy hayvanlar düşük frekans sesleri ufak hayvanlar ise yüksek frekanslardaki sesleri duyarlar. Ultrasonik kovucu cihazlar amacına ve hedefine uygun olarak ultrasonik sesler yayarak haşere ve zararlılarda dayanamyacakları bir rahatsızlıĝa yol açarlar.

Bunun birçok nedeni var. Birincisi zehirleri her ortamda yada koşullarda kullanamazssınız. Hele çocukların bulunduĝu ortamda zehir bulundurmak bazen ölümcül kazalara sebep olabilir. Gazetelerde bu tür acı haberleri içimiz burkularak çok sık okur yada çevremizden duyarız. Mücadele amaçlı zehirlerin hamilelik döneminde kullanılması bebek gelişimi üzerine zararlı olabildiĝi gibi nöro-toksiklerdir yani sinir sistemi üzerinede zararlı etkileri vardır. Gelişme dönemindeki çocukların bu zehirlere maruz kalması gelişmeleri ve hormonal dengeleri üzerine olumsuz etki yapar. Bu bulgular bilimsel olarak yapılan klinik ve labaratuar çalışmalarındada kesin olarak kanıtlanmıştır. Zehirlenerek öldürülen farelerle haşereler temizlenmleri yada uzaklaştırılmaları zor bir yerde iseler oldukça kötü bir koku yayarlar ve hastalık tehlikesi oluştururlar. Ayrıca fare yada haşerelerin zehirlere direnç kazanmaları yaygın ve herkes tarafından bilinen bir problemdir. Kullanılan zehirler evcil hayvanlardada ölüme yol açabilmektedir. Gıda üretim tesislerinde ise zehirli kimyasalları fare ve haşerelerle mücadelede kullanmak biryana, bulundurmak bile oldukça tehlikelidir.

1000 metre karelik bir mekanda, sadece 125m2 alana etkili Ultrasonik Haşere Kovucu modelimizden takarsanız netice alamazsınız. Bu nedenle, mekanlara uygun etki kapasitesinde Ultrasonik Haşere Kovucu cihazı takılmalıdır.

Herbir cihazın çalışma ömrü yaklaşık 4 ila 7 yıl arasında değişmektedir. Bununla beraber, dikkatli kullanıldığı zaman kullanım ömrü 8 yılın üstüne bile çıkabilmektedir. Cihazın herhangi bir ayarlamaya veya servise ihtiyacı yoktur. Aletin içinde hareket eden herhangi bir mekanik parça olmadığı için uzun yıllar sorunsuzca çalışır.

cihazlarının aile ortamı içinde kullanılmasinda bir sakınca yoktur. Bu cihazlar elektronik aletlere bir zarar vermezler. gs245 dks345 hayvan kovucu cihazlar ayarlanabilme özelliĝine sahiptir. Eĝer ayar kuş kovucu frekansında ise insanlar tarafındanda duyulacaktır ancak saĝlık yönünden bir zararı yoktur. Diĝer ayarlar insanlar tarafından duyulamaz. Bu cihaz genelde depo, gıda tesisleri ve fabrika gibi büyük alanlar içindir.

Listemizde her amaca ve bütçeye uygun cihazlar bulunmaktadır. Uygun cihazı seçebilmek için sitemizdeki ürün listesini dikkatle inceleyiniz yada bizimle email veya telefonla irtibata geçiniz.

Hayır. Ultrasonik sesler duvar, zemin, tavan, kapı, pencere vb. engellerden geçemediğinden ihtiyaç halinde her oda veya bölmeye bir adet cihaz konulmalıdır. Ultrasonik ses sadece bulunduĝu ortamdaki duvarlar arasinda etkilidir. Daha iyi sonuç alabilmek için Ultrasonik cihazlar uygun yerlere önlerinde bir fiziki bir engel bulunmayacak şekilde yerleştirilmelidirler.

Normal koşullar altında uygun alan büyüklüĝüne göre seçtiĝiniz cihazlardan biri sorununuzu çözmede yardımcı olacaktır. Ayrıca bizi 0212-662 11 62 nolu telefondan arayabilir yada e-mail gönderebilirsiniz.

multi pro yada multi pro v2 modelleri depo gibi büyük alanlarda kullanmak için tasarlanmıştır. Koruma altına almak istediĝiniz depoya 10-15 metre mesafede bir cihaz olacak şekilde bu cihazlarımızı yerleştirebilirsiniz.

Satış listemizdeki ürünler 2 yıl üretim hatalrına karşı garantili olup ortama kullanma ömürleri 10 yıldır. Elektrik tüketimleri ise bir radyonunkinden fazla deĝildir.

HANGI ÜRÜNÜ ALMALIYIM

Fare ve böcekte size en uygun cihaz Falcon X202 modelidir,Evinizin mutfağına koyun cihazın önünün kapanmamasına dikkat edin,fişte de devamlı olarak takılı kalsın, başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok cihaz otomatik olarak çalışır mücadeleye başlar..

300 m2’lik alanlarda Falcon Profesyonel modeli tek başına yeterli olacaktır, önü kapanmasın montajı klavuza göre olması sonrası cihaz süratle haşere ve diğer istenmeyenlerin o bölgeden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Cihazlar 3,5 – 4 m yüksekliğe göre hesaplanmıştır, bu bakımdan 250 m2’lik yere tek başına FALCON PROFESYONEL veya iki adet FALCON NOVA, diğer 150 m2’lik alana ise yine aynı şekilde 1 adet FALCON PROFESYONEL veya 2 adet FALCON NOVA takmanızı tavsiye ederiz.

Farenin olduğu cihazın işe yaramadığını kanıtlıyor..Bunun sebebi cihazın eski teknolojiyle üretilmiş olması ve farenin bağışıklık sistemini bozmayı başaramaması bunun sebebi tek frekans göndermesidir, oysa bizim cihazlarımızın diğerlerinden farkı içerisinde atak ve değişken frekansları barındırması ve otomatik olarak bunu tekrarlamasıdır, bu özellik patentli ve kopyalanamaz bir yazılımdır.Size FALCON NOVA ürününü tavsiye ediyorum, hatta elinizdeki cihazı bize göndermeniz halinde %10 iskontoyla bir jestimiz olacaktır.

Öncelikle evinizin içerisine 1. kata ve 2. kata birer adet FALCON NOVA Evin dışarısına iki adet FALCON PROFESYONEL Evin önüne ve arkasına yeraltı kovucu takmanız halinde evinizi korursunuz, evin dışındaki ürünler isteğe bağlı olarak akü ile de çalışabilmektedir.

Endişelerinizi çok iyi anlıyorum, hiç endişelenmeyin sorununuzun çözümü burada, bu baş belalarında kurtulmanın yolu kesinlikle FALCON dur. zehirle uğraşmayın kaç yapayım derken göz çıkarmayın, hem kendinizi hem de müşterilerinizi riske atmayın, öncelikle odunların olduğu bölüme 1 adet olmak üzere diğer bölümlere de FALCON NOVA CİHAZINI yerleştirin, kısa bir süre sonra bu problemi hatırlamayacaksınız bile.

Çok iyi bir seçim her 150 m2 de bir FALCON NOVA ‘yi yerleştirin, küçük bir yatırımla büyük zararların önüne geçin.

Fare öyle bir madenden neden ayrılsın zaten:) kabloların içerisinde pudra var farenin çok sevdiği şey kemirmek kemirip bu pudraya ulaşmak, acilen falcon NOVA ‘yi o bölgeye yerleştirin, cihaz çalışmaya başladıktan sonra şikayetleriniz son bulacak.

Ürünümüzü fişe taktıktan sonraki ilk birkaç gün etrafta daha fazla haşerat görmeniz mümkündür. Bu süreye biz “dışarı kaçma” süresi deriz, bu süre zarfında duvarlarda yuvalanmış haşerat, yuvalarından dışarı kaçacaktır. Çoğu haşerat Haşerat kovucunun yarattığı rahatsız ortamdan uzaklaşacaktır. Fakat belirsiz bir süre daha etrafta haşerat görmeye devam edebilirsiniz. Elektronik haşerat kontrolünün etkisini göstermesi bir kaç gün, bazı uç şartlarda birkaç haftaya kadar sürebilir. Etki süresi şu faktörlere bağlıdır: -Haşeratın ne kadar ses dalgalarına maruz kalacağına, -Kaçabilecekleri yaşam alanlarında yerleşik diğer haşerat ile yapacakları mücadelenin güçlüğüne -Hava şartlarının haşeratın dışarı kaçmasına ne kadar müsaade edebildiğine, Ama tahmininizden kısa sure önce bu sorunlardan kurtulacaksınız.

Ürüne göre değişiyor, KÜÇÜK BİR RADYONUN SARFİYATI GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

Haşerat tuzaklardaki yemleri ve zehirli yemleri kolayca ulaşabileceği gıda kaynağı olarak görür ve bu potansiyel olarak daha fazla haşeratı oraya çeker. Tuzaklar ve yemler genellikle pahalıdır. Zehirler özellikle çocuklar için bir tehdit oluşturur, ayrıca zehrin öldürdüğü haşeratı ellerinizle temizlemek zorunda kalırsınız. Ayrıca en önemlisi, yeni haşerat hemen ölenlerin yerine gelir. Haşerat kovucu, haşeratı kontrol altına alma çabalarınızda ortamın “barındırma kapasitesi”ni düşürerek haşerat miktarında uzun dönemli ciddi azalmalara sebep olur. Diğer bir deyimle, haşeratın ortamda bulunan uygun gıda ve sığınma mümkünlüğüne göre bir barınma kapasitesi vardır. Örnek vermek gerekirse, haşerat gıda ve uygun sığınak bulmak için mutfağınıza ve bodrumunuza gelebilir. Haşerat, gıdanın miktarına ve bulundukları hacmin uygunluğuna göre belli bir sayıya kadar üreyecektir. Buna ortamın “barındırma kapasitesi” denir. Zehirler ve tuzaklar sadece geçici bir süre için çözüm olabilecektir, çünkü kalan haşerat ölenlerin yerine “barındırma kapasitesi” ne kadar hızlıca üreyecektir, yada yeni haşerat ölenlerin yerine gelecektir. Haşerat kovucu kullandığınız zaman haşerat için düşmanca bir ortam yaratarak onları engellersiniz. Ortamın barındırma kapasitesini sıfıra düşürerek haşeratı yok edersiniz.

Apartmanlarda her daire için ayrı cihaz kullanılması gerekir.

Tek cihaz yeterlidir. Ev,İşyerinizin büyüklüğüne uygun tek cihazı merkezi bir yerde prize takmanız durumunda tüm mekanda etkisi eşit oranda hissedilecektir.

1000m.karelik bir mekanda, sadece 100m2 Alana etkili bir adet Elektronik Haşere Kovucu modelimizden takarsanız netice alamazsınız. Bu nedenle, mekanlara uygun etki kapasitesinde ve adette Elektronik Haşere Kovucu cihazı takılmalıdır.

Müstakilse sadece giriş katına güçlü bir cihaz takmanız, yürüyen haşere girişini kesmek için yeterlidir.

Apartmanlarda her daire için ayrı cihaz kullanılması gerekir. Ultrasonik ses duvar engelini geçemez.

Son aylarda piyasaya deĝişik ultrasonik cihazlar satışa sunulmuştur. Bu cihazlar genelde Asya ülkelerinde üretilmekte ve kaliteleri genelde standartların altında olabilmektedir. Bizim sattıĝımız cihazlar sadece Türkiye`de deĝil Avrupa, Amerika, Japonya gibi tüketici haklarının oldukça sıkı korunduĝu ülkelerdede satılmaktadır. Türkiye ve diĝer ülkelerdeki satışlarda geri iade oranı sadece %1-2 civarlarındadır.

Bu tür zararlılarla mücadeleyi iyi planlamanızı tavsiye ederiz. Cihazları takmadan önce birkaç gün süre ile bir ilaçlama yapınız. Ultrasonik cihazlar haşereleri öldürmez ortamdan uzaklaştırır ve tekrar geri dönmelerine engel olur. Ilaçlama ile haşere populasyonunu temizleyip kontrol altına aldıktan sonra cihazları takınız ve 24 saat aralıksız çalışır durumda tutunuz. Kullanılan zehir haşere populasyonunu azaltır ancak zehirlerin bit ve pire yumurtaları üzerine bir etkisi yoktur.

Size GS 245 hayvan kovucu modelimiz uygun olacaktır. Bu model pille çalışmaktadır ve %97 oranında suya dirençlidir. Açık alanlarda kullanım için tasarlanmıştır. Uygun bir yere monte ederek koruma saĝlayabilirsiniz. Cihaz kedi ve kopek boyu yüksekliĝi olacak şekilde yerden 30-80 cm mesafeye kurulmalıdır. Bu cihazlarda hareket sensorü vardır kedi yada kopek cihaza 10 metre kadar mesafeye yaklaştıĝında cihaz otomatik olarak faaliyete geçer.

Size Pilli Köstebek kovucu ile R20 veya R10 Tİitreşimli ultrasonik kovucu modellerimizi birlikte kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu cihazlar ortam koşuluna gore 10-15 metrelik mesafeye kadar koruma saĝlarlar.